Правила прокату

Додаток до Договору прокату

(Публічної оферти), розміщеної

на сайті https://sunday-village.com.ua/

 

Правила користування прокатними засобами

(Правила безпеки)

Зазначені нижче Правила користування прокатними засобами (надалі – Правила, або Правила безпеки, або Правила користування) розроблено з метою безпечного використання прокатних засобів Sunday Village.   

Правила складають невід’ємну частину Договору прокату, розміщено на сайті Sunday Village: https://sunday-village.com.ua/

Користувачами прокатних засобів є повнолітні особи, які ідентифіковані за особистими даними, що вказуються у Журналі видачі прокатних засобів та проходження інструктажу з правил безпеки (далі – «Користувач»), що в свою чергу є додатком до Договору прокату.

1. Користувач несе персональну відповідальність за себе та осіб (пасажирів), які перебуватимуть на прокатному засобі (чи на декількох засобах), виданому (виданих) одному Користувачу.

Користувач та його пасажири зобов’язуються, зокрема:

1.1. дотримуватись правил дорожнього рух, правил поведінки на воді, законодавства України та положень Договору прокату, з огляду на тип прокатного засобу.

1.2. Уважно прослухати інструктаж (Користувач зобов’язується розписатись про це в Журналі), прослухати інформацію про особливості користування прокатним засобом, невідкладно виконувати усі вимоги працівників Sunday Village щодо користування прокатними засобами;

1.3.    Одягнути рятувальні жилети перед виходом на пірс, шоломи перед посадкою на квадроцикли, або велосипеди, при необхідності попросити працівника Sunday Village перевірити чи усі ремені затягнуті належним чином.

1.4. Сідати на прокатні засоби після дозволу працівника Sunday Village, відповідно до кількості місць, не перевантажувати прокатний засіб чи його пасажировмісність;

1.5. Не знімати захисне спорядження до повернення з водойми на берег, чи не знімати шолом до завершення катання, не вживати алкогольні напої до та під час користування прокатними засобами, не палити на прокатному засобі;

1.6. Не бігати по пірсу, одягнути зручне взуття та одяг, одягнути головні убори в сонячну погоду, також рекомендується скористатись захистом від сонця, рекомендується взяти із собою питну воду;

1.7. Не залишати дітей чи осіб похилого віку без нагляду, супроводжувати їх, за необхідності тримати за руку на пірсі, під час посадки чи виходу з катамарана, іншого прокатного засобу, нести відповідальність за їх особисту безпеку;

1.8. Не пошкоджувати елементи прокатних засобів, зокрема заборонено ступати ногами на плетене сидіння або спинку катамарана, навмисно перевертати квадро цикл, спускати колеса, клеїти наліпки чи наклейки, малювати маркером тощо, заборонено таранити прокатним засобом будь що, переходити з одного катамарана на інший під час плавання, чи розгойдувати його;

1.9. На катамарані не запливати у зони пляжу та не підпливати до людей, які купаються, слідкувати за траєкторією рух катамарану, щоб уникнути наїзду на людину, інший катамаран, чи плавзасіб, чи перешкоду, слідкувати за правила розходження плавзасобів, не пірнати у воду з катамарану і не купатись з катамарана, не причалювати до необлаштованих берегів, чи очерету, чи коряг, не зривати водні квіти та рослини (водні лілії, лотоси, глечики тощо), не відходити від зони видимості пірсу, рекомендується зустрічати високу хвилю виключно носом, або кормою катамарану;

1.10. Виходити з катамарану дозволяється тільки після швартування катамарана (двома гачками до пірсу) та з дозволу та підтримки інструктора Sunday Village;

1.11. По закінченню користування прокатним засобом, повернути його працівнику Sunday Village у чистому вигляді, без пошкоджень, без сміття, без особистих речей Користувача та його гостей;

1.12. При погіршенні гідрометеорологічних умов необхідно якнайшвидше повернутись до пункту прокату Sunday Village, за неможливості – пристати до безпечно місця і викликати на допомогу працівників Sunday Village.

1.13. Користуючись квадроциклом не звертати з маршруту руху, тобто Користувач зобов’язується слідувати по маршруту за супроводжуючим (відповідальним працівником Sunday Village).

1.14. Користуватись квадроциклом за наявності посвідчення водія, з обов’язковим дотриманням Правил дорожнього руху, забороною виїзду на дороги загального користування. Відповідальність за катання з дитиною, або користування дитиною дитячим квадроциклом покладається на його батьків чи осіб, які їх заміщують.

1.15. Виконувати інші положення Договору прокату.

2. Користувач своїм підписом у Журналі підтверджує, що він та його пасажири ознайомлені та зобов’язується виконувати Правила користування прокатним засобом (Правила безпеки).

3. Користувач своїм підписом у Журналі засвідчує, що він та його пасажири не мають жодних медичних протипоказань для використання прокатного засобу.

4. Користувач має право взяти в прокат один, або декілька прокатних засобів.

5. Користувач зобов’язаний особисто оглянути прокатний засіб перед використанням та самостійно пересвідчитися в справності отриманого спорядження і аксесуарів.

6. Користувач зобов’язується уживати всіх заходів щодо збереження цілісності прокатного засобу та відповідати за втрату, або пошкодження майна.

7. Користувач зобов’язується відшкодувати Sunday Village вартість ремонту пошкоджень завданих з необережності чи умисних дій Користувача, чи вартість втраченого Користувачем прокатного засобу.

8. Користувач зобов’язується повернути Sunday Village прокатний засіб у стані не гіршому ніж на момент отримання у користування (в т.ч. аксесуарів, спорядження).

9. Користувач вправі відмовитися від Договору в будь-який час, попередивши про свій намір відповідального за прокат працівника Sunday Village та повернути прокатний засіб (без компенсації оплаченого часу, що залишився).

10. Користувач зобов’язаний використовувати прокатний засіб за призначенням, не ремонтувати його самостійно та не вносити до його конструкції жодних змін.

Дякуємо, що Ви обрали Sunday Village для свого приємного та комфортного відпочинку!

відкрити телефон Sunday Village відкрити бронювання Sunday Village відкрити маршрут до Sunday Village