База відпочинку за містом в лісі біля річки

Про нас

У серці Подільського краю на березі Південного Бугу ми збудували інноваційні будиночки для відпочинку Sunday Village.

Комплекс відпочинку Sunday Village

Ідея

Останніми роками Україна переживає багато подій, які дуже вплинули на туризм. Після введення безвізового режиму українці активно подорожували за кордон і, захоплені новими враженнями, почали трішки забувати, яка прекрасна наша земля.

Ми розпочали будівництво Sunday Village ще до початку повномасштабного вторгнення, саме для того, щоб показати всім, яка красива Україна і що Подільський край може запропонувати нам чудовий відпочинок на природі.

Війна не змусила нас зупинись. Бо як і раніше, ми впевнені, що Україна стане чудовою та квітучою країною, куди будуть приїздити туристи. І нехай зараз складні часи, але ми відкриваємо двері Sunday Village для всіх, хто хоче хоч на кілька днів відволіктись від проблем, вдихнути на повні груди свіжого повітря, наповнитись силою землі Поділля.
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village

Принципи

Комплекс Sunday Village збудований за принципами екологічності та використання енергії сонця. Саме тому на території розташовано багато сонячних панелей, які живлять всі котеджі у Sunday Village.

Ми дбайливо ставимось до природи, при плануванні забудови ми зберегли кожне живе дерево, навіть якщо для цього потрібно було змінити напрямок дороги, чи трошки довше вести комунікації.

Ми — українці, тут наша земля, наші ріки, ліси і гори. Ми хочемо насолоджуватись ними зараз і зберегти їх для наших дітей та онуків.

Приїжджайте до Sunday Village, насолоджуйтесь природою та комфортом. Зустрінемось на березі Південного Бугу!

Телефон для консультацій

066 605 15 55
відкрити телефон Sunday Village відкрити бронювання Sunday Village відкрити маршрут до Sunday Village