Відпочинок з дітьми за містом, дитячі розваги, Вінниця

Дитячі розваги

Комплекс Sunday Village підійде для відпочинку з дітьми різного віку! Велика територія де можна побігати, дитячі майданчики, доріжки, щоб покататись на велосипедах та самокатах.

Декоративне зображення
Комплекс відпочинку Sunday Village

Опис

  • Гойдалки
  • Батути
  • Гірки
  • Лабіринти
  • Пісочниці

Для наймолодших гостей Sunday Village ми обладнали інтерактивний і безпечний дитячий майданчик. Спеціальне гумове покриття убезпечить ваших дітей від травм. Гойдалки, будиночки і гірки підходять для дітей різного віку. А батути точно сподобаються всім!

Територія огороджена, щоб батьки могли бути спокійними, що їхні діти не загубляться. Дитячий майданчик розташований поруч з пляжем, тож ви можете і відпочити самі, і розважити своїх дітей.

детальніше
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village

Правила дитячого
майданчика

Ми сподіваємось, що ваші діти і ви отримають тільки позитивні емоції, перебуваючи у Sunday Village. Та для цього потрібно дотримуватись деяких правил.

1. Безпека та контроль

1.1 Дитячий майданчик вільного відвідування, ви можете відвести свою дитину у будь-який зручний час.
1.2 Зверніть увагу, дитячий майданчик без аніматора, тож не залишайте маленьких дітей без нагляду. За їхню безпеку несуть відповідальність батьки.
1.3 Якщо у вас виникнуть питання чи проблеми під час відвідування дитячого майданчика, будь ласка, зверніться до співробітників Sunday Village за допомогою.

2. Обмеження

2.1 На дитячий майданчик заборонено приходити з тваринами — це може бути небезпечно для дітей і домашніх вихованців.
2.2 На території дитячого майданчику заборонено: їсти, палити, вживати алкоголь, нецензурні слова. Також дорослі не можуть використовувати гойдалки та інші атракції, які призначені для дітей.

Телефон для консультацій

066 605 15 55

Питання-відповіді

  • Діти з 1 року можуть відвідувати дитячий майданчик разом з батьками. Батьки мають підбирати розваги для дітей відповідно до їхнього віку.

  • Так, всі матеріали, що були використані у його створені, безпечні для дітей і дорослих. Площа дитячого майданчика вкрита спеціальним антитравматичним покриттям.

  • Ні, у нас немає вихователів, які можуть взяти піклування за дітьми на себе. Тож, будь ласка, не залишайте дітей без догляду.

відкрити телефон Sunday Village відкрити бронювання Sunday Village відкрити маршрут до Sunday Village