Оренда та катання на квадроциклах у Вінниці

Квадроцикли

Хочете отримати незабутні враження і драйв? Замовте подорож на квадроциклах у Sunday Village!

Декоративне зображення
Комплекс відпочинку Sunday Village

Опис

  • 1-8 людини
  • Від 1 години
  • З 14 років
  • Актуально цілий рік
  • Не залежить від погоди

Прогулянки на квадроциклах подарують не тільки яскраві емоції та прекрасні види природи, а й чудові фото з подорожі. На квадроциклах можна підкорити схили та круті дороги. Збирайте друзів та родину, приходьте до будинку Рецепції і вперед за враженнями!

В оренду квадроцикла входить: екіпіровка і захист, інструктаж, супровід інструктора, самостійне кермування. Зверніть увагу, квадроцикл видається тільки при наявності водійських прав. Діти до 18 років можуть кататись тільки з батьками, самостійно кермувати квадроциклом можна тільки після повноліття.

Для прогулянки краще одягнутися зручно: штани чи шорти і бажано закрите взуття. Зверніть увагу, під час прогулянки ви можете забруднити одяг. Рекомендуємо взяти з собою воду.

Забронювати
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village

Вартість прокату
квадроцикла

Вартість прокату погодинно

 

НазваПн-ЧтПт-Нд
Квадроцикл CF Moto 4501500 грн1700 грн
Квадроцикл CF Moto 6251600 грн1800 грн

    10% знижка проживаючим

 

Вартість прокату на день (10:00-20:00)

 

НазваПн-ЧтПт-Нд
Квадроцикл CF Moto 4508400 грн9500 грн
Квадроцикл CF Moto 6259000 грн10000 грн

    10% знижка проживаючим

Правила безпеки
і бронювання

Прогулянку на квадроциклах потрібно замовляти за 2-3 години до бажаного часу подорожі. Щоб забронювати подорож, зверніться до Адміністрації Sunday Village, що розташована у будиночку Рецепції або зателефонуйте по контактному номеру телефону, що вказаний на сайті.

1. Правила

1.1 Під час бронювання адміністрація попросить у вас внести гарантійну суму у розмірі ХХХ грн або документ, що засвідчує особу (паспорт, закордонний паспорт, водійські права).

1.2 Квадроцикл видається на особу, яка володіє водійськими правами і несе подальшу відповідальність з квадроцикл і пасажирів, якщо такі є.

1.3 Заборонено самостійно запускати двигун, перемикати повний привід, користуватись лебідкою та змінювати тиск в шинах. Всі ці дії можуть проводитись тільки під наглядом інструктора. Важіль перемикання режимів руху (вперед-назад) має стояти у режимі “Р” – парковка, квадроцикл стоїть на місці.

1.4 У разі пошкодження техніки гарантійна сума не повертається і буде використана на ремонт чи заміну зіпсованої техніки/амуніції. Якщо ви залишали документи і пошкодили техніку, вони будуть повернуті вам після компенсації вартості зламу.

1.5 Під час катання на квадроциклах не можна знімати шоломи та екіпіровку захисту задля вашої безпеки.

1.6 Уважно слухайте правила під час інструктажу і дотримуйтесь їх. Пам’ятайте, квадроцикли належать до екстремальних видів відпочинку, тож ви несете відповідальність за свою безпеку.

2. Обмеження

2.1 До подорожей на квадроциклах не допускаються гості в алкогольному та/або наркотичному сп’янінні.

2.2 Діти до 18 років не можуть орендувати квадроцикл самостійно. З 14 до 18 років можна кататись тільки у супроводі батьків та під їхнім контролем.

2.3 Вагітні та жінки з немовлятами не допускаються до подорожей на квадроциклах.

Телефон для бронювання

066 605 15 55

Питання-відповіді

  • Так, на квадроциклах можна кататись і влітку, і взимку. Вони підходять для подорожей по бездоріжжю та по сухій погоді. Змінюватись можуть тільки маршрути.

  • Щоб подорож пройшла безпечно і принесла вам тільки задоволення, потрібно уважно слухати інструктаж, дотримуватись правил, не перевищувати швидкість, тримати дистанцію і не їхати в місця, де ви не впевнені, що зможете проїхати.

  • Максимально — дві особи. Проте, цікавіше самостійно керувати квадроциклом.

  • Багато наших гостей не мають досвіду керування квадроциклом, саме тому перед поїздкою треба пройти інструктаж.

  • Так, водійські права потрібні. Якщо у вас немає прав, ви можете кататись у якості пасажира. Якщо водій з правами передав кермо особі без прав, він несе повну відповідальність за життя цієї особи та справність техніки.

відкрити телефон Sunday Village відкрити бронювання Sunday Village відкрити маршрут до Sunday Village