Відпочинок на пляжі біля річки Південний Буг, Вінниця

Пляж

На території комплексу Sunday Village розташований велика пляжна зона для відпочинку на березі Південного Бугу

Декоративне зображення
Комплекс відпочинку Sunday Village

Опис

  • Шезлонги
  • Накриття від сонця
  • Парасольки
  • Понтон для купання
  • Роздягальні
  • WC

У місці розташування Sunday Village Південний Буг розливається широко і має просто приголомшливий вигляд. Для пляжу ми обрали природний вигин берегової лінії, який утворює тиху заводь для купання. Лінія узбережжя розчищена від рослин, дно очищене від намулу, додатково збудований понтон для комфортного входу у воду.

Пляж облаштований шезлонгами та накриттям від сонця для комфортного відпочинку, також на галявинах є природна тінь від дерев. Організована санітарна зона з роздягальнями — все для вашої зручності.

Для мешканців Sunday Village всі зручності пляжу безкоштовні. Якщо ви хочете відпочити лише вдень (без оренди котеджу), то можете придбати денний квиток на відвідування Sunday Village.

Детальніше
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village

Правила поведінки
на пляжі

1. Правила поведінки на пляжі

1.1 Всі мешканці Sunday Village можуть відпочивати на пляжі, використовуючи всю інфраструктуру (санітарні зони, шезлонги, накриття, понтон) без додаткової оплати.

1.2 Гості Sunday Village, які не проживають у комплексі відпочинку, для використання інфраструктури мають придбати денний квиток на Рецепції.

1.3 Батьки несуть відповідальність за безпеку і поведінку своїх дітей! Намагайтесь організувати відпочинок своєї дитини так, щоб вона не поранилась і не заважала іншим відпочивальникам.

1.4 Якщо ви прийшли на пляж із домашнім улюбленцем, подбайте і про його комфорт та безпеку: підготуйте питну воду, не дозволяйте бігати безконтрольно серед відпочивальників. Прибирайте за своїми тваринами. Середні та великі породи собак мають бути з повідцем та у наморднику.

1.5 Якщо у вас виникла проблема чи питання, зверніться до працівників Sunday Village, не намагайтесь владнати ситуацію самостійно. Наші співробітники з радістю допоможуть вам.

2. На пляжі заборонено

2.1 Розпалювати багаття, готувати їжу, влаштовувати гучні застілля з розпиттям алкоголю.

2.2 Влаштовувати сварки і бійки.

2.3 Гучно вмикати свою музику на колонках та/чи телефоні.

2.4 Смітити, викидати недопалки та залишки їжі поза смітником. Бити посуд і залишати уламки на землі — це може бути небезпечно для вас та інших гостей.

2.5 Псувати пляжні меблі та обладнання.

3.1 Правила безпеки на воді

3.1 Безпечніше відпочивати на воді у світлий час доби, плавати в спокійну безвітряну погоду при температурі води не нижче +17 °С, повітря — не нижче +20 °С.

3.2 Рекомендується перебувати у воді не більше 10-15 хвилин безперервно.

3.3 Після прийому їжі плавати можна не раніше, ніж через 1,5-2 години.

3.4 Діти повинні перебувати під постійним наглядом дорослих: не дозволяйте дітям купатися самостійно, без нагляду.

3.5 Найбезпечніше дитині знаходитись на відстані витягнутої руки від дорослого. Пам’ятайте, дитина може тонути і не видати жодного звуку!

4.1 У воді заборонено

4.1 Запливати за межу купання в акваторії, огороджену буями.

4.2 Підпливати до моторних суден, вітрильників, веслових човнів та інших плавзасобів.

4.3 Залазити на технічні споруди, попереджувальні знаки та буї.

4.4 Заходити у воду в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

4.5 Подавати обманні сигнали тривоги заради жарту.

4.6 Використовувати для плавання автомобільні камери, плоти, лежаки, дошки.

4.7 Використовувати воду з річки для миття фруктів, овочів, ягід.

4.8 Плавати на SUP дошках, каяках, човнах без рятувальних жилетів.

Телефон для консультацій

066 605 15 55

Питання-відповіді

  • Ми постійно робимо аналізи води для контролю її безпечності, тож можете бути впевнені (якщо ви не бачите знака, що купання заборонено), що вода чиста і безпечна.

  • Так, ви можете приїжджати на відпочинок зі своїми засобами для плавання. Але перед цим ознайомтесь з правилами і проконсультуйтесь з Адміністрацією. До прикладу, надувний матрац ви можете спустити на воду на пляжі, а водний мотоцикл тільки у спеціально відведеному місці у синій зоні.

  • Вночі Адміністрація комплексу відпочинку не може гарантувати вам безпечне перебування на воді. Шезлонги прибираються. Ви можете прийти на пляж, але відповідальність за вашу безпеку покладається виключно на вас.

відкрити телефон Sunday Village відкрити бронювання Sunday Village відкрити маршрут до Sunday Village