Велосипеди за містом Вінниця, оренда

Велосипеди та самокати

Комплекс відпочинку Sunday Village досить великий, тож ми створили всередині мережу доріжок якими зручно кататись на велосипедах та самокатах.

Декоративне зображення
Комплекс відпочинку Sunday Village

Опис

  • Велосипеди
  • Самокати
  • Шоломи

Головні принципи Sunday Village — відпочинок і приємні враження! А якщо ви хочете відвідати всі куточки нашого комплексу відпочинку або проїхатись у лісі поза межами Sunday Village, рекомендуємо взяти в оренду велосипед або самокат.

У лісі поруч із територією Sunday Village є розплідник диких тварин — вам точно сподобається спостерігати за козулями та оленями, які там живуть, та покататись лісовими стежками. Проте, будьте обережні з тваринами: не підходьте близько, не намагайтесь годувати, не шуміть та не лякайте лісових мешканців.

Перед прогулянкою одягніться зручно, нанесіть сонцезахисний крем, не забудьте головний убір, візьміть з собою телефон, воду, снеки і хороший настрій!

Забронювати
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village

Вартість прокату

Вартість прокату велосипедів погодинно

 

НазваПн-ЧтПт-Нд
Дорослий велосипед70 грн85 грн
Дитячий велосипед50 грн60 грн

 

Вартість прокату велосипедів на день (10:00-20:00)

 

НазваПн-ЧтПт-Нд
Дорослий велосипед350 грн450 грн
Дитячий велосипед250 грн350 грн

Правила безпеки
і бронювання

Велосипед/самокат варто забронювати завчасно. Щоб взяти в оренду велосипед/самокат, зверніться до Адміністратора Sunday Village у будиночку Рецепції або зателефонуйте за контактним номером телефону, що вказаний на сайті.

1. Правила

1.1 Під час бронювання адміністрація попросить у вас внести гарантійну суму у розмірі ХХХ грн або документ, що засвідчує особу: паспорт, закордонний паспорт, водійські права.

1.2 У разі пошкодження чи втрати велосипеда/самоката гарантійна сума не повертається і буде використана на ремонт чи заміну зіпсованої амуніції. Якщо ви залишали документи і пошкодили чи втратили велосипед/самокат, вони будуть повернуті вам після компенсації вартості поломки або вартості велосипеду/самокату.

1.3 Задля вашої безпеки ми рекомендуємо не знімати шоломи під час катання.

2. Обмеження

2.1 Велосипеди/самокати не надаються в оренду гостям в алкогольному та/або наркотичному сп’янінні.

2.2 Діти не можуть самостійно орендувати велосипед/самокат. До 12 років можна кататись тільки у супроводі батьків та під їхнім контролем.

Телефон для бронювання

066 605 15 55

Питання-відповіді

  • Будь-куди по території комплексу відпочинку або поза нею. Головне, аби ви не втрачали орієнтири для повернення назад.

  • Так, разом з велосипедом/самокатом вам видається і шолом. Ми піклуємось про вас, тому просимо під час подорожі не знімати його.

  • Так, звичайно! Ви можете приїжджати зі своїми велосипедами.

  • Тільки по території комплексу відпочинку. При виїзді за територію - самокат видає звуковий попереджуючий сигнал і блокується.

відкрити телефон Sunday Village відкрити бронювання Sunday Village відкрити маршрут до Sunday Village