Рибалка за містом Вінниця, рибалка з човнів

Риболовля

Риболовля на Південному Бузі чудовий спосіб відпочинку, а для когось і медитації. Саме тому ми створили всі умови для любителів рибалки.

Декоративне зображення
Комплекс відпочинку Sunday Village

Опис

  • риболовля з понтону
  • риболовля з човнів
  • риболовля з берега

Південний Буг завжди приваблював рибалок, особливо у Степашках. Тут поєднується не тільки широкий розлив річки, а й природні вигини берегової лінії, з яких так зручно рибалити.

У Південному Бузі живе досить багато видів риби. Найрозповсюдженіші: карась, окунь, лящ, плітка, сазан, червонопірка, головень, в’юн, щука. В середній частині річки можна зустріти судака, вусача та сома.

Ми подбали про рибалок і збудували зручні понтони для риболовлі. Уявіть, як приємно буде смакувати свіжою рибною юшкою з вранішнього улову!

Детальніше
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village
Комплекс відпочинку Sunday Village

Правила і умови

1.1 Ви можете абсолютно безкоштовно використовувати будь-які понтони для риболовлі, окрім того, що розташований у зоні пляжу.

1.2 Якщо ви плануєте приїхати до нас зі своїм човном, то спуск човнів на воду проходить у Синій зоні біля причалу.

1.3 Заборонено виходити на понтони в алкогольному та/або наркотичному сп’янінні — це може бути небезпечно для вас.

Телефон для консультацій

066 605 15 55

Питання-відповіді

  • Ні, ми не беремо оплату гостей, які проживають у котеджах і хочуть порибалити у нашому комплексі відпочинку. Якщо ви плануєте просто приїхати на риболовлю до Sunday Village, придбайте квиток разового відвідування комплексу відпочинку в Адміністратора на Рецепції.

  • Ви можете купити на Рецепції вудочку та інші необхідні для рибалки речі. Проте, зауважте, у нас непрофесійний магазин для рибалки, тож якщо ви налаштовані на серйозну риболовлю, беріть спорядження з собою.

відкрити телефон Sunday Village відкрити бронювання Sunday Village відкрити маршрут до Sunday Village